fbpx
Strona głównaSprzętNVIDIA GeForce RTX 2070 Ti - czyżby nowa karta graficzna w ofercie?

NVIDIA GeForce RTX 2070 Ti – czyżby nowa karta graficzna w ofercie?

W Internecie pojawiły się spekulacje o karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 2070 Ti. Model ten miałby zapełnić lukę cenową oraz wydajnościową pomiędzy GeForce RTX 2070, a GeForce RTX 2080. Wszak właśnie ta półka jest z reguły bardzo łakomym kąskiem dla producenta. Ale i dla graczy nie jest tak źle. Okazywało się bowiem wiele razy, że karty z dopiskiem Ti były bliżej wyższych modeli, aniżeli tych niższych. I czasami nawet potrafiły je przewyższać.

NVIDIA ma tutaj zresztą spore pole do popisu. GeForce RTX 2070 Ti mógłby kosztować około 600 dolarów, a ilość pamięci szacowana jest na 7.5 GB. Jeżeli chodzi o rdzenie CUDA to według nas będzie to 2624. Jednostek teksturujących można się spodziewać około 164, a jednostek renderujących w okolicach 41. Jednostek teksturujących można się spodziewać około 164, a jednostek renderujących w okolicach 64. W przypadku rdzeni RT będzie to około 41, a jednostek Tensor Core około 328.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać