assassins creed syndicate 1
assassins creed syndicate 1

W sklepie Epic Games Store pojawiła się do pobrania za darmo gra Assassin’s Creed Syndicate. Tytuł ten przenosi nas w czasy rewolucji przemysłowej do Londynu. Kierujemy poczynaniami Jacoba Frye-a – charyzmatycznego Asasyna żyjącego w roku 1868. Twórcy przenieśli do gry wiele sławnych budowli – Katedra Św. Pawła, czy Pałac Westminsterski. To także dobra okazja to zobaczenia, jak wyglądała stolica Imperium Brytyjskiego w tamtych czasach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOepicgames.com
Poprzedni artykułIEM Katowice 2020: Podsumowanie pierwszego dnia
Następny artykułWygraj monitor gamingowy Samsung na stoisku ESL Play!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Assassin’s Creed II można dodać na stałe do biblioteki na platformie Ubisoft po uwczesnym zalogowaniu się. Warto nadmienić, że przez ostatnie lata udostępniono za darmo sporo gier z serii Assassin’s Creed. Mowa chociażby o Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed: Unity, Assassin’s Creed IV: Black Flag czy Assassin’s Creed: Syndicate. […]