Strona głównaPcMod.plNewsyPierwszy zwiastun filmu Assassin’s Creed

Pierwszy zwiastun filmu Assassin’s Creed

Wytwórnie filmowe 20th Century Fox i Ubisoft Motion Pictures oraz studio Practical Magic VR udostępniły w internecie zwiastun filmu: Assassin’s Creed. Będzie to barwna opowieść, na motywach znanej serii gier studia Ubisoft Montreal. Film ma zostać stworzony m.in. w technologii wirtualnej rzeczywistości, z wykorzystaniem sprzętu AMD Radeon Pro Duo oraz zestawu narzędzi LiquidVR SDK.

Na urywkach widzimy nasz obecny świat w nieznanej przyszłości, a także sporo ujęć z XV-wiecznej Hiszpanii. W obsadzie znajdują się Michael Fassbender, który wciela się w Calluma Lyncha i jego hiszpańskiego przodka, zabójcę Aguillara, Marion Cotillard, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams i Jeremy Irons.

Reżyserem filmu jest Justin Kurzel znany m.in. z MacBetha z 2015 roku. Assassin’s Creed nie będzie powiązany fabularnie z żadną grą. Zaoferuje natomiast nową historię, osadzoną w uniwersum gier. Zgodnie z tradycjami marki, fabuła toczyć się ma dwutorowo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać