Strona głównaPcMod.plNewsyAIDA64 6.70 z obsługą nowego sprzętu i usprawnieniami

AIDA64 6.70 z obsługą nowego sprzętu i usprawnieniami

FinalWire udostępniło oprogramowanie AIDA64 6.70. Jest to narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będącego kontynuacją popularnego programu Everest. Poza mechanizmami dostarczania wielu informacji o sprzęcie i oprogramowaniu aplikacja potrafi wykonywać szereg testów podzespołów komputerowych: procesora, pamięci RAM, pamięci podręcznej, dysków twardych, napędów optycznych, kart graficznych itp.

Zmiany, jakie zaszły w AIDA64 6.70:

  • Dodano nowe zoptymalizowane benchmarki pod instrukcje AVX2 dla procesorów Intel Alder Lake-N;
  • Dodano nowe zoptymalizowane benchmarki pod instrukcje SSE4 dla procesorów Intel Jasper Lake i Lakefield;
  • Udoskonalono obsługę ekranów LCD dla serii Crystalfontz CFA;
  • Udoskonalono wsparcie dla płyt głównych z podstawką LGA 1700;
  • Zoptymalizowano testy pod obciążeniem dla procesorów Intel Skylake-X, Cannon Lake, Ice, Lake, Tiger Lake, Rocket Lake, Alder Lake i Raptor Lake z wykorzystaniem instrukcji AVX-512;
  • Dodano obsługę WDDM 3.1;
  • Dodano wsparcie dla kart graficznych: AMD Radeon RX 6400 i Radeon RX 6500 XT;
  • Dodano wsparcie dla kart graficznych: NVIDIA GeForce RTX 3080 12 GB i GeForce RTX 3090 Ti.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać