Acer zaprezentowało światu minikomputer Acer Veriton Vero Mini. Jego cechą szczególną jest wykonanie obudowy z tworzyw sztucznych pochodzących z odpadów poużytkowych (PCR). Stworzono go z myślą o użytkownikach, którzy szukają połączenia wysokiej wydajności i kompaktowych rozmiarów. Obudowa komputera składa się w 25% z plastiku PCR.

Sercem komputera Acer Veriton Vero Mini jest procesor Intel Core vPro, który będzie się różnił w zależności od modelu oraz regionu. Do tego będzie dochodzić do 64 GB zainstalowanej pamięci DDR4. Jako karta graficzna wykorzystana zostanie zintegrowana grafika w procesorze. W środku można zamontować również do 2 TB dysku HDD lub 1 TB dysk SSD w formacie M.2.

Jeżeli chodzi o łączność bezprzewodową w minikomputerze Veriton Vero Mini to mamy Wi-Fi 6 i Wi-Fi 6E. Do tego dochodzą porty: 2 x USB 3.0 typu A, 2 x USB 3.2 typu C, 4 x USB 2.0, 2 x DisplayPort, złącze słuchawkowe oraz złącze zasilania. Wymiary jednostki wynoszą 186 x 186 x 36 mm, a waga to zaledwie 1.3 kg.

W systemie znajdują się narzędzia takie, jak Acer Office Manager czy Acer Control Center, które mają ułatwić zarządzanie administratorom.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOacer.com
Poprzedni artykułZmiana w tabeli ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021!
Następny artykułMOVIE Games pojawi się na Poznań Game Arena 2021
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.