MOVIE Games, znany producent gier pojawi się na targach Poznań Game Arena 2021. Spółka zaprezentuje uczestnikom, aż 6 dużych tytułów, w które będzie można zagrać samodzielnie. Nie ma zatem co czekać i już w czasie trwania samych targów Poznań Game Arena 2021 warto odwiedzić stoisko tego producenta. My się na pewno tam pojawimy 🙂

Gry w wersji grywalnej

Lust from Beyond: M Edition

Wkrocz do świata inspirowanego dziełami Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego. Odwiedź starą wiktoriańską rezydencję i staw czoła kultowi oddającemu cześć bóstwu z innego świata. Zagraj w nową, bardziej przystępną wersję uwielbianego przez fanów survival horroru Lust from Beyond.

Fire Commander

Zobacz, jak wygląda walka z ogniem. Zarządzaj jednostką straży pożarnej w tej pasjonującej grze RTS i ratuj ofiary pożarów w ponad 30 misjach. Zostań prawdziwym bohaterem!

Drug Dealer Simulator

Czy kiedykolwiek myślałeś o zbudowaniu swojego przestępczego imperium – bez konsekwencji ze strony prawa i etyki? Zasymuluj to! Zostań geniuszem ulicznego biznesu lub bezlitosnym gangsterem. Wybór należy do ciebie.

MythBusters: the Game

Testuj popularne mity i pobijaj rekordy oglądalności, nagrywając własne odcinki serialu MythBusters! Planuj testy, twórz potrzebne gadżety i przeprowadzaj szalone eksperymenty. Bądź inżynierem, naukowcem i matematykiem w jednym!

Scorchlands

Zobacz, jak rozwija się twoja cywilizacja w tej relaksującej grze typu city builder. Terraformuj i kolonizuj nową planetę za pomocą magii. Zmieniaj wygląd całych kontynentów, prowadź badania i twórz cudowne budowle!

Gas Station Simulator

Kup opuszczoną stację benzynową i przywróć ją do dawnej świetności. Odnów lokal, udekoruj i wyposaż go, a następnie oferuj coraz lepsze usługi, aby nadążać za potrzebami swoich klientów.

Gra w wersji wideo

Alaskan Truck Simulator

Zasiądź za kierownicą ogromnych ciężarówek i rusz w drogę! Rzuć wyzwanie jednemu z najbardziej wymagających i niebezpiecznych obszarów świata. Doświadcz surowego piękna dzikiej Alaski.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAcer Veriton Vero Mini – minikomputer z odpadów poużytkowych
Następny artykułXizt dołącza do składu Heroic w roli analityka!