Strona głównaSprzętKarty graficzneZOTAC GeForce GTX TITAN Z - dwa układy GK110 na jednej płytce

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z – dwa układy GK110 na jednej płytce

ZOTAC dodał do swojej oferty GeForce GTX TITAN Z, która jest oparta na dwóch układach GK110. Na pokładzie znajdziemy 12 GB pamięci GDDR5 z 768-bitową magistralą systemową, 5,760 rdzeni CUDA, 96 jednostek ROP oraz 480 jednostek teksturujących.

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z posiada taktowanie rdzenia wynoszące 705 MHz, a w trybie Boost 2.0 potrafi wzrosnąć do 876 MHz. Taktowanie pamięci równa się 1750 MHz. Producent pozostawił fabryczne chłodzenie od nVidii.

Karta obsługuje technologie Microsoft DirectX 12.0, OpenGL 4.4, PCI-Express 3.0, nVidia 3D Vision Surround, 3D Vision, TXAA, Adaptive VSync, FXAA, GSYNC, PhysX oraz 2-way SLI. Na śledziu znajdziemy porty: dwa Dual DVI-D, DisplayPort, HDMI, a do zasilania potrzebne są dwie wtyczki ośmiopinowe.

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z powinien być dostępny w cenie 999 dolarów.

Źródło: zotac.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać