Strona głównaPcMod.plNewsyZalman ZM500-LX i ZM600-LX z 84% sprawnością i mocną linią +12 V

Zalman ZM500-LX i ZM600-LX z 84% sprawnością i mocną linią +12 V

Zalman zaprezentował dwa nowe zasilacze: ZM500-LX i ZM600-LX, który sprawność przy typowym obciążeniu wynosi 84%. Oba modele posiadają podwójny układ przełączania transformatora wejściowego, aktywną korekcję współczynnika mocy (aktywne PFC) i są zgodne ze standardem ATX12V v2.3. Zastosowano w nich wiodące na rynku zabezpieczenia: przeciwzwarciowe (SCP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP), przed przeciążeniem stabilizatora (OCP), przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych (UVP) oraz przed przegrzaniem zasilacza (OTP).

Zalman ZM500-LX i ZM600-LX są chłodzone przez 120 mm wentylator wspierany przez system Smart Fan Control, optymalizujący jego pracę i dostosowujący prędkość wentylatora do aktualnych warunków. Jednostki pozwalają na jednoczesne podpięcie do 6 urządzeń SATA, pięciu IDE i pięciu wentylatorów. Przewody zasilaczy umieszczono w oplocie. Przewidywany czas bezawaryjnej pracy (MTBF) obu jednostek wynosi 100 000 godzin. Ich wymiary wynoszą 140 (D) x 150 (S) x 86 (W) mm.

Sugerowana ceny detaliczna dla Zalmana ZM500-LX – 189 zł brutto, natomiast dla Zalmana ZM600-LX – 209 zł brutto. Urządzenia objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać