fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyZalman ZM-GM4 - precyzyjne dopasowanie do dłoni

Zalman ZM-GM4 – precyzyjne dopasowanie do dłoni

Firma Zalman wprowadziła do swojej oferty nową mysz dla graczy – ZM-GM4. Zastosowano w niej laserowy sensor Avago A9800 o rozdzielczości 8200 DPI, częstotliwości próbkowania 1000 Hz, a także przetwarzaniu 12 000 klatek na sekundę. Posiada ona wytrzymałe przełączniki Omron, a także 8 programowalnych przycisków, do których konfiguracji użytkownik ma dostęp z poziomu specjalnego oprogramowania sterownika.

Panel umożliwia zmianę zmiany rozdzielczości, czułości poszczególnych osi, szybkości przewijania rolką czy podwójnego kliknięcia. Wszystkie te ustawienia zapisać można w ramach jednego z trzech dostępnych profili.

Podstawową cechą charakterystyczną nowej myszy ZM-GM4 jest możliwość idealnego dopasowania jej do dłoni. Zarówno obydwie boczne ścianki, jak i tył myszy można odkręcić dołączonym do niej narzędziem i tym samym wyregulować szerokość, długość oraz wysokość urządzenia. Po otwarciu umieszczonego w środkowej części magazynka użytkownik może ponadto kontrolować wagę gryzonia, usuwając 3.5-gramowe odważniki, których domyślnie umieszczono tu 6 – łącznie więc można zmienić wagę nawet o 21 gram. Kiedy chwyt jest już pewny i kontroler dobrze leży w dłoni gracza, dołączony śrubokręt można schować wewnątrz obudowy myszy, by w razie potrzeby zawsze mieć go pod ręką.

Sugerowana cena detaliczna myszy ZALMAN ZM-GM4 wynosi 200 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać