Zaczynamy wiosenne finały BLAST Premier w regionie amerykańskim. Przed nami mecze derbowe

2
62
elige
elige

Finały BLAST Premier Spring 2020 rozpoczną się również za oceanem, w regionie amerykańskim. W puli nagród znajduje się 250.000 dolarów, a zwycięzca wzbogaci się o 160.000 dolarów, a także jedno miejsce na światowe finały.

Amerykańsko-brazylijskie mecze derbowe, czyli rywalizacja za Oceanem

W regionie amerykańskim również będzie ciekawie, bowiem zapowiadają się interesujące mecze. Przede wszystkim, FURIA ponownie zagra z drużyną Gabriela “FalleNa” Toledo, czyli MIBR. Podopieczni Nicholasa “guerriego” Nogueiry z pewnią będą chcieli zrewanżować się swoim oponentom za pierwszy mecz w ramach BLAST Premier Showdown 2020. W nim, MIBR pokonał FURIĘ. 

W drugim meczu, zapowiadają się ciekawe derby Ameryki. Evil Geniuses zagra z Team Liquid. Na światowe finały BLAST Premier z regionu amerykańskiego awansuje jeden zespół.

Transmisja z amerykańskich, wiosennych finałów BLAST Premier 2020 będzie dostępna na kanale ESPORTNOW, dokładnie tak samo, jak w przypadku regionu europejskiego. Mecze komentować będą: Olek “Vuzzey” Kłos, Adam “Destru” Gil, Radek “Mad1” Florkowski, Oskar “Deerfluffy” Formella, a także Jakub “Swelder” Grzegorski. Partnerem transmisji jest Media Exper oraz forBET.

Więcej na temat europejskich, wiosennych finałów BLAST Premier.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRozpoczynamy wiosenne finały BLAST Premier 2020. Kto awansuje na światowe finały?
Następny artykułDobry występ Polaków w otwartych kwalifikacjach do cs_summit 6.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj