FaZe Clan pokonuje ENCE, derby Francji dla Team Vitality – podsumowanie pierwszego dnia BLAST Premier Spring 2020

2
38
Fot. BLAST Premier / Jak Howard

Europejskie, wiosenne finały BLAST Premier Spring 2020 bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy FaZe Clan oraz Team Vitality. Podopieczni Janko “YNk” Paunovića pokonali Finów reprezentujących ENCE, natomiast w derbowym meczu Francji, Dan “apEX” Madesclaire i jego koledzy okazali się być zdecydowanie lepsi od wicemistrzów DreamHack Masters Spring – G2 Esports.


Sam wynik to oczywiście jedna sprawa, jednak z drugiej strony, Nikola “NiKo” Kovač i jego koledzy musieli się trochę bardziej wysilić nad pokonaniem swoich, fińskich rywali. Już na pierwszej mapie, co widać również po wyniku, rywalizacja była bardzo zacięta. Na drugiej mapie, aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była jedna dogrywka, która zakończyła się na korzyść Eliasa “Jamppiego” Olkkonena i jego kolegów. Decydująca mapa to przede wszystkim wysoka skuteczność zawodników amerykańskiej organizacji – FaZe Clan, którzy pewnie i zarazem wysoko pokonali swoich rywali z ENCE.

FaZe Clan vs. ENCE 2:1

Dust2: 16:14
Mirage: 16:19
Nuke: 16:5

Team Vitality zdecydowanie pokonał swojego rywala z “sąsiedniej” organizacji – G2 Esports 2:0. O ile na pierwszej mapie walki ze strony Kenny’ego “kennyS” Schruba i jego kolegów nie było widać, tak już na drugiej były nawet dogrywki. Natomiast Team Vitality prezentuje się bardzo dobrze, widać u zawodników formę i pewność w swojej grze, co również widać po wyniku. 

G2 Esports vs. Team Vitality

Inferno: 5:16
Mirage: 20:22

Zapraszamy również do naszych, pozostałych tekstów dotyczących europejskiego oraz amerykańskiego BLAST Premier Spring 2020.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pierwszym dniu rozgrywek pisaliśmy tutaj. Natomiast o zapowiedź drugiego dnia można znaleźć tutaj. Możliwe jest także obejrzenie […]

trackback

[…] również do przeczytania podsumowania pierwszego dnia w regionie europejskim, a także o zaczynających się wiosennych finałach w regionie […]