X-KOM AGO pokonało OG w półfinale drabinki otwartych kwalifikacji do IEM Katowice 2020!

0
96
agogruby
agogruby

X-KOM AGO po fenomenalnej pierwszej połowie i naprawdę dobrej drugiej pokonuje swoich oponentów. Tym sposobem melduje się w finale drabinki otwartych kwalifikacji do IEM Katowice 2020. Ich ostatnim przeciwnikiem przed ewentualnym startem w zamkniętych kwalifikacjach będzie Hard Legion ex. DreamEaters.

Pierwsza połowa

Nasi rodacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej i od samego początku narzucili swój styl gry i zarazem dominację nad przeciwnikiem. X-KOM AGO podejmowało wręcz idealne decyzje, ponieważ zdarzały się sytuacje, gdzie AGO w ciągu ostatnich 30 sekund rundy zajmowało bombsite, który był całkowicie pusty. Przełomowym momentem okazała się ósma runda po przerwie taktycznej, którą wygrało OG. Ostatecznie x-KOM AGO nie pozwoliło w pierwszej połowie dojść do głosu graczom OG i pokonali ich 11:4.

Druga połowa

Sama druga połowa obfitowała w bardziej wyrównane rundy. Runda pistoletowa powędrowała na konto drużyny OG, a kolejna już runda bez zbytniego wyposażenia polskiego składu ku zdziwieniu trafiła właśnie na konto AGO. Ostatecznie, gdy wynik mógł wydawać się niepokojący, zawodnicy AGO wstali z lekkiego snu. I tym sposobem bez większego oporu definitywnie zakończyli mecz wynikiem 16:10 na mapie de_inferno.

Damian “Furlan” Kislowski na MVP spotkania

Zawodnikiem, który najlepiej pokazał się, w tym spotkaniu był Damian. Jego charakter gry pozwolił na to, aby mógł agresywnie przejmować odpowiednie miejsca na mapie. Zdobywał tym bardzo ważne otwierające zabójstwa i zazwyczaj uchodził z tych pojedynków żywy. Jego stosunek zabójstw do zgonów wyniósł 26 – 15.