Wisła All in! Games Kraków zagra o awans do zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters: Fall 2021

0
34
ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2022
Fot. Wisła All in! Games Kraków - Jeremi Śpiewak

Wisła All in! Games Kraków w drugich, otwartych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters: Fall 2021 radzi sobie doskonale. Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy pokonali Infinite Gaming, Nexus Gaming oraz FATE Esports.

Pokonać rywali z Danii

Gra Wisły All in! Games Kraków w ostatnim czasie może się podobać pod każdym względem. Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego prezentują się bardzo dobrze nie tylko na polskiej scenie Counter-Strike’a (ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021), ale również na arenie międzynarodowej. Aby zapewnić sobie awans do zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters: Fall 2021, czyli turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Stockholm 2021, Grzegorz “jedqr” Jędras i jego koledzy muszą pokonać reprezentantów duńskiego Copenhagen Flames.

Dołączyć do Anonymo Esports

W zamkniętych kwalifikacjach do turnieju głównego Intel Extreme Masters: Fall 2021 jest już inna, polska formacja – Anonymo Esports, które zostało bezpośrednio zaproszone, dzięki punktom RMR (Regional Major Rankings) zdobytym podczas innego turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Stockholm 2021 – Flashpoint Season 3. Warto dodać, że IEM: Fall 2021 będzie ostatnim turniejem kwalifikacyjnym do Majora w stolicy Szwecji.

Wisła All in! Games Kraków – Copenhagen Flames, godz. 18:00 – komentuje: Majki.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNinjas in Pyjamas oraz Gambit Esports rozpoczynają rywalizację w ESL Pro League Season 14
Następny artykułRpK kończy karierę profesjonalnego gracza
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.