Patryk “ponczek” Wites dołącza do zespołu Wisła All In! Games Kraków.

0
63
ponczek
ponczek

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że skład zespołu Wisła All In Games Kraków opuszcza Dominik “fanatyk” Barkiet, a wczoraj poznaliśmy jego następce. Nowym graczem polskiej drużyny został Patryk “ponczek” Wites.

Polski zadaniowiec

Patryk swoją karierę na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a rozpoczął w 2015 roku. Od tego czasu występował aż w 12 zespołach. Jest on zdecydowanie znany jako postać często zmieniająca organizację, a więc dostępna również jako stand-in. Między innymi z tego powodu bohater tego tekstu może poszczycić się występowaniem w wielu ciekawych ekipach. Przez wskazany okres czasu “ponczek” reprezentował między innymi takie drużyny jak Pompa Team, Venatores, x-kom Team, PRIDE czy AVEZ. Co ciekawe w zeszłym roku zaliczył nawet posadę trenera w damskim zespole Arcane Wave. Do jego największych osiągnięć jako gracza możemy wziąć pod uwagę takie sukcesy jak 2-krotne podium podczas ESL Mistrzostw Polski czy zwycięstwo Esportal Global – Poland Finals.

Nowa przygoda

Po tej długiej jak i krętej drodze polskiego gracza przyszedł czas na etap w zespole Wisły Kraków. Sam zawodnik skomentował zmianę w ten sposób: “Niezmiernie się cieszę, że mogę reprezentować barwy jednej z najlepszych drużyn w Polsce. Jestem wdzięczny, że moi nowi kompani obdarzyli mnie zaufaniem i mocno wierzę w to, że w obecnym składzie będziemy w stanie walczyć o najwyższe lokaty zarówno w Polsce, jak i w Europie” .

Aktualny skład zespołu Wisła All In! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • “Wiktor “mynio” Kruk
  • Olek “hades” Miskiewicz
  • Grzegorz “jedqr” Jędras
  • Patryk “ponczek” Wites
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)

Dotychczas organizacja nie poinformowała o udziale w żadnym ze zbliżających się turniejów. Skład drużyny znajduje się obecnie na obozie przygotowawczym. Miejmy nadzieję, że wyjdzie on na plus i już niedługo będziemy mogli oglądać nową, odmienioną grę Wisły. Trzymamy kciuki za Patryka jak i cały zespół.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRobert Burneika dołącza do agencji gamingowej Fantasyexpo
Następny artykułDauren “AdreN” Kystaubayev poza składem Virtus.pro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj