fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyWindows 10 miał prawie 50% użytkowników na Steam w sierpniu 2016

Windows 10 miał prawie 50% użytkowników na Steam w sierpniu 2016

Windows 10 zdobywa szturmem platformę Steam. Według ankiety sprzętowej z sierpnia 2016 roku z tego systemu korzysta przeszło 49.55%. Na drugim miejscu znajduje się Windows 7 64 bity, który z miesiąca na miesiąc traci udziały. Pokazuje to tym samym, że coraz więcej graczy chce skorzystać z możliwości, jakie daje DirectX 12. Prócz tego do statystyk wlicza się nowo kupiony sprzęt w postaci zestawów komputerowych, czy laptopów.

Statystyki Steam 2016

Jeżeli statystyki są prawdziwe, to już w ankiecie z września powinniśmy zobaczyć 50% udział, a do końca roku powinno być między 55% a 60%.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać