space company simulator 1
space company simulator 1

Wydawca All in! Games ogłosił, że gra Space Company Simulator dostępna jest na platformie Steam w ramach Early Access. Tytuł ten to kosmiczny tycoon, osadzony w naszych czasach. Zadaniem gracza jest zbudowanie potężnej agencji kosmicznej i podbój kosmosu. Bycie prezesem takiej firmy nie jest łatwe i należy odpowiednią nią zarządzać. Prócz rozwoju nowych technologii, musimy budować nasz park technologiczny oraz zatrudniać nowych ludzi.

Cechy gry Space Company Simulator:

  • Zatrudnij światowej klasy zespół lub sam wytrenuj załogę.
  • Odkrywaj nowe technologie i rozwijaj te już istniejące.
  • Zawieraj kontrakty, wysyłaj rakiety w kosmos i zdobywaj fundusze potrzebne do dalszego rozwoju firmy.
  • Projektuj i buduj rakiety. Dopasuj statki kosmiczne do swoich potrzeb i odblokuj nowe, lepsze części, by zwiększyć szanse powodzenia każdej kolejnej misji.
  • Stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Gra jest efektem setek godzin szczegółowych badań realizowanych przez członków zespołu, których celem było uwzględnienie w rozgrywce wszystkiego, co istotne dla ekspansji kosmicznej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGeForce GTX 1660 SUPER – nowa karta graficzna w rodzinie Turing
Następny artykułTranscend SSD 832S – dysk SSD na interfejsie SATA i kościach 3D TLC
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.