Strona głównaSprzętWentylatory Enermax D.F. Pressure, które czyszczą się same

Wentylatory Enermax D.F. Pressure, które czyszczą się same

Tajwański producent elektroniki Enermax zaprezentował wentylatory D.F. Pressure, które podczas 10 sekundowego startu będą kręciły się w odwrotną stronę i samodzielnie czyściły. Jak zapewne wiele osób wie, każda łopatka po dłuższym czasie użytkowania potrafi zebrać sporą ilość kurzu. Na szczęście od wielu lat Enermax ułatwia czynność czyszczenia wentylatorów, poprzez możliwość zdjęcia łopatek z wirnika magnetycznego.

Użytkownik wentylatorów Enermax D.F. Pressure będzie mógł samodzielnie ustawić prędkość obrotową na 1000 RPM, 1500 RPM or 2000 RPM, poprzez przełącznik znajdujący się na jednym z rogów. Minimalna prędkość będzie wyności 800 RPM. Wentylatory będą zasilane 4 pinowym złączem i pobierać maksymalnie 3 Waty na godzinę. Ilość generowanego hałasu będzie się wahać między 16 a 27 dBA. Przepływ powietrza wynosić będzie między 33.69 CFM, a 85.43 CFM (1 CFM ~ 28.3 litrów/minutę powietrza).

Enermax D.F. Pressure

Enermax nie sprecyzował dokładnej daty pojawianie się wentylatorów D.F. Pressure, ale powinny one być już dostępne w maju tego roku. Dostępne będą trzy kolory: szary, czerwony i biały.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać