Strona głównaPcMod.plNewsyEnermax Liqmax 120S - blok wodny z technologią Shunt Channel Technology

Enermax Liqmax 120S – blok wodny z technologią Shunt Channel Technology

Enermax przedstawił nowe chłodzenie wodne – Liqmax 120S. Chłodzenie może działać w trzech trybach różniących się prędkością obrotową wentylatora – cichym, wydajnościowym oraz overclock. Za tłoczenie płynu odpowiada cicha pompka z wytrzymałym ceramicznym łożyskiem. Ciepło rozprasza solidnych rozmiarów radiator, a producent zaufał tutaj opatentowanej technologii Shunt Channel Technology, gdzie szeroki kanał przechodzi w standardową strukturę micro-fin.

Enermax Liqmax 120S wyposażony został w jeden wentylator w dwóch odmianach: Twister Pressure (ELC-LM120S-HP) lub T.B. Apollish Advance (ELC-LM120S-TAA) z niebieskim podświetleniem. Poziom hałasu, jaki może wygenerować każdy z nich wynosi 30 dBa, natomiast przepływ powietrza to 105,7 CFM dla T.B. Apollish Advance oraz 111 CFM dla Twister Pressure.

Wymiary chłodnicy wynoszą 32 x 120 x 156 mm, a długość węży to 310 mm. Blok wodny dla procesora został wykonany z miedzi, na które znajdują się nacięcia, w celu zwiększenia powierzchni odprowadzania ciepła.

Sugerowana cena chłodzenia Enermax Liqmax 120S bez względu na wentylator wynosi 69,90 euro.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać