enermax logo
enermax logo

Enermax wprowadziło do sprzedaży chłodzenie AiO – LIQMAX III 240 ARGB. Cały zestaw jest koloru czarnego. Chłodnicę wykonano z aluminium, a jej wymiary wynoszą 274 x 120 x 27 mm. Zamontowano na niej 120 mm wentylatory SquA RGB Fans o obrotach od 500 do 1600 RPM. Dodatkowo wyposażono je w podświetlenie ARGB z 4-pinowym złączem.

Enermax LIQMAX III 240 ARGB

Blok wodny został zaprojektowany z podwójną komorą. W jednej znajduje się pompa, a w drugiej jest płyn, który odbiera ciepło bezpośrednio od procesora. Pozwala to na wydłużenie czasu pracy obu części.

Ciepło jest rozpraszane przez solidnych rozmiarów radiator, a producent zaufał tutaj opatentowanej technologii Shunt Channel Technology, gdzie szeroki kanał przechodzi w standardową strukturę micro-fin.

Do oświetlenia całości zastosowano technologię oświetlenia Aurabelt i synchronizowane diody RGB. Całość współpracuje z oprogramowanie popularnych producentów: ASUS, ASRock, MSI i Gigabyte. Nie zabrakło również specjalne zewnętrznego kontrolera, który ma wbudowane 10 trybów świecenia.

Cena zestawu Enermax LIQMAX III 240 ARGB wynosi 86,90 Euro i jest dostępna do kupienia w polskich sklepach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOenermax.com
Poprzedni artykułPrzed nami rywalizacja w grupie B na BLAST Premier: Spring Groups 2021
Następny artykułComplexity pokonało Team Vitality, G2 wygrywa z Evil Geniuses na BLAST Premier: Spring Groups 2021
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.