Według Michała: Aurimas “Bymas” Papiras to przykład zawodnika, który wpasował się w skład FaZe Clan

0
68
faze clan   logo
faze clan logo

–  Aurimas “Bymas” Papiras to przykład młodego zawodnika, który bardzo dobrze pasuje do składu amerykańskiej organizacji FaZe Clan. To był również bardzo dobry wybór ze strony prowadzącego drużyny – Nikoli “NiKo” Kovača oraz trenera, Janko “YNk” Paunovića – o tym w dzisiejszym felietonie pisze Michał Urban.

Czytając informacje w różnych tekstach na temat przerwy od profesjonalnej szwedzkiego zawodnika, reprezentującego barwy FaZe Clan, Olofa “olofmeistera” Kajbjera nie wiedziałem, kto go może zastąpić, jednak z pewnością wiedzieli to, Nikola “NiKo” Kovač oraz Janko “YNk” Paunović, którzy postanowili sprowadzić swojego składu, młodego Litwina – Aurimasa” Bymasa” Papirasa. Sam litwiński zawodnik reprezentował wcześniej barwy zespołu 1337HUANIA, grał również w różnych składach miksowych, ale w swojej karierze zawodnika nie ma jeszcze żadnych, większych osiągnięć. 

Oglądając grę Bymasa, widziałem że 16-letni zawodnik ma ogromny talent do gry, przede wszystkim jest bardzo skuteczny w grze, potrafi rozegrać niesamowite akcje, co udowodnił już w swoim debiucie na DreamHack Masters Spring 2020 przeciwko GODSENT, ale nie tylko.

Przede wszystkim uważam, że Aurimas “Bymas” Papiras jest powiewem świeżości w zespole, a wydaje mi się że FaZe Clan potrzebował takiego zawodnika. Co prawda nie ma większego doświadczenia na profesjonalnej scenie, ale myślę że pod kątem samej gry spisuje się bardzo dobrze i widać, że potrafi zaskoczyć wieloma, ciekawymi akcjami swoich przeciwników.

To były dopiero jego pierwsze mecze w nowym składzie i na tak dużym turnieju, jakim jest DreamHack Masters, ale z każdym meczem było widać u Aurimasa Papirasa, że jest coraz lepszy i nabiera doświadczenia u boku swojego kapitana, Nikoli “NiKo” Kovača oraz innych kolegów z drużyny, czy też samego trenera, Janko “YNk” Paunovića. 

Cieszy mnie również to, że FaZe Clan stawia na młodych zawodników, którzy nie mieli okazji występować na scenie międzynarodowej. Arurimas “Bymas” Papiras zaprezentował się bardzo dobrze na DreamHack Masters Spring i razem ze swoimi kolegami awansował do fazy play-off, w której rywalem FaZe Clan będzie niemieckie BIG.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBLAST Premier Showdown 2020 z polską transmisją!
Następny artykułDebiut nowego składu Astralis, rewanżowy mecz z ENCE. Przed nami pierwszy dzień BLAST Premier Showdown 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.