WĘC PR zmienia się na WEC Communication!

0
56
WEC Communication
Fot. WEC Communication

Krakowska agencja PR przeszła transformację. Wdrożono nową strategię i rebranding, a także zmieniono nazwę na WEC Communication. Agencja od lat, obok działań PR, świadczy m.in. usługi z zakresu digital i realizuje kampanie dla międzynarodowych klientów, czego efektem są obecnie podjęte kroki.

Nasze zadania już od dłuższego czasu wykraczają poza tradycyjny PR. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, sukcesywnie rozszerzaliśmy profil działalności. Dzisiaj realizujemy projekty wszechstronnie – stąd zmiana nazwy na WEC Communication, która oddaje charakter działań agencji 360. Zbudowaliśmy zespół, który skutecznie egzekwuje, ale również tworzy strategie komunikacyjne i marketingowe. Nie boimy się też wyznaczać trendów i proponować naszym klientom nowoczesnych form komunikacji ich marek, np. stawiając na content wideo” – powiedział Tomasz Węc, CEO WEC Communication.

WEC Communication
Fot. WEC Communication

Nowa nazwa i logo są pozbawione polskiej litery ,,Ę”, co ułatwia wypowiadanie nazwy przez zagranicznych klientów agencji i pozwala dotrzeć do nowych partnerów biznesowych. Drugi człon nazwy ,,Communication” nawiązuje do głównego filaru działalności agencji – kompleksowych usług komunikacyjnych i całego zespołu, który na co dzień buduje relacje z mediami, dziennikarzami, influencerami, partnerami i klientami. Odświeżone logo wyróżnia się nowoczesnym fontem, a litera ,,V” nawiązuje do symbolu stawianego przy wykonanym zadaniu. W komunikacji wizualnej postawiono na kolor fioletowy, który budzi skojarzenia z kreatywnością i wyobraźnią. Ponadto ta barwa według psychologów stymuluje aktywność mózgu i wpływa na szybkie rozwiązywanie problemów.

Zmiana zbiega się 10-leciem firmy. Agencja specjalizuje się w prowadzeniu komunikacji klientów z branży technologicznej. WEC realizuje projekty w Polsce i w regionie EMEA, ale w portfolio posiada także kilka aktywacji globalnych. Agencja obsługuje m.in. Acer w wybranych krajach EMEA, Sabre Polska, ADATA, Fixit czy Xerox.

Więcej informacji na temat pracy agencji znajduje się na nowej stronie internetowej: www.wec24.pl.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPolska transmisja PGL Major Stockholm 2021 przyjazna osobom Głuchym
Następny artykułZmiany w Astralis! k0nfig i blameF dołączają do składu!
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.