WEC Communication podpisał nową umowę z Logitech Video Collaboration

0
49
WEC Communication
Fot. WEC Communication

Agencja WEC Communication od października odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych Logitech Video Collaboration w Polsce i w krajach bałtyckich. Nowa umowa to kontynuacja współpracy projektowej, która była realizowana od początku 2020 roku. To pierwsza umowa agencji po przejściu rebrandingu.

WEC Communication wspiera Logitech VC w obszarze działań public relations i digital na rynku B2B oraz w kierowaniu marki do klientów indywidualnych. Logitech VC to producent rozwiązań zaprojektowanych do wideokonferencji i komunikacji personalnej, takich jak słuchawki bezprzewodowe czy kamery do komputerów przeznaczonych do użytku biznesowego.

W ramach podpisanej umowy WEC Communication odpowiada za opracowanie od podstaw nowej strategii komunikacyjnej Logitech VC i modeli realizacji założeń w Polsce oraz w krajach bałtyckich – Litwie, Łotwie i Estonii.

“To zawsze cieszy, gdy po współpracy projektowej, nasi partnerzy decydują się oddać nam szerszy zakres działań. To wyraz zaufania i docenienia dotychczasowej pracy naszego zespołu” – powiedział Tomasz Węc, CEO WEC Communication.

Warto przeczytać: WĘC PR zmienia się na WEC Communication.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułes3tag dołącza do Ninjas in Pyjamas!
Następny artykułGratka dla gamerów. Pokaż swoje życie tak, jakby było grą i wygraj laptop lub komputer od Predator!
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.