Strona głównaPcMod.plNewsyRazer i SK Gaming ogłosiły strategiczną współpracę

Razer i SK Gaming ogłosiły strategiczną współpracę

Razer i SK Gaming ogłosiły współpracę, na mocy której Razer przekaże swój najnowszy profesjonalny sprzęt audio na zasadach wyłączności. SK Gaming natomiast wesprą inżynierów firmy podczas opracowywania nowych rozwiązań technologicznych i produktów.

SK Gaming

SK Gaming to organizacja, w której szeregach znajdują się niektórzy z najlepszych e-sportowców świata. Dla firmy Razer jest to idealne źródło wiedzy, dzięki któremu mogą ulepszać swoje technologie. Pozwoli to dostarczyć jeszcze lepszy sprzęt dla graczy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać