fbpx
Strona głównaGamingGryRazer rozpoczyna współpracę z drużyną Seoul Dynasty

Razer rozpoczyna współpracę z drużyną Seoul Dynasty

Firma Razer podpisała umowę sponsorską z drużyną Seoul Dynasty. Jest to jeden z faworytów tegorocznej edycji Overwatch League (OWL). Sponsoring ekipy jest częścią szerszej umowy z organizacją KSV eSports, właściciela i menadżera wielu odnoszących sukcesy drużyn i graczy. Będzie ona trwała łącznie dwa lata z organizacją. Razer w ramach umowy dostarczy myszki, klawiatury, zestawy słuchawkowe oraz podkładki.

Tym samym turniejowy sprzęt trafi do czołowych graczy esportowych na świecie.

Seoul Dynasty - KSV eSports

Drużyna Seoul Dynasty została zbudowana w oparciu o światowej klasy zawodników – Ryujehong oraz Fleta. Na mocy porozumienia reprezentanci Seoul Dynasty będą w 2018 roku korzystać z esportowych urządzeń peryferyjnych Razera podczas treningów oraz turniejów.

Ekipy KSV eSports zdobyły liczne zwycięstwa na światowych turniejach League of Legends World Champions 2017, Heroes of the Storm Blizzcon Champions 2017, a także cztery najwyższe indywidualne pozycje na koreańsko-japońskim serwerze PlayerUnknown’s Battlegrounds. Obecni i przyszli gracze organizacji będą mieli dostęp do urządzeń peryferyjnych Razera.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać