Strona głównaGamingGryUbisoft prezentuje tryb współpracy w Watch Dogs 2 i nie tylko

Ubisoft prezentuje tryb współpracy w Watch Dogs 2 i nie tylko

Firma Ubisoft zaprezentowała zwiastun z rozgrywki wieloosobowej w Watch Dogs 2. Po obejrzeniu całości można powiedzieć, że szykuje się bardzo ulepszona wersja Watch Dogs. Ubisoft lekko zmieniło sam temat gry i postawiło na więcej swobody. Zaprezentowano kilka nowych możliwości hakerskich. Do dyspozycji prócz smartfona oddano również laptopa, mały dwukołowy pojazd i latającego drona.

Ciekawostką jest opcja włamania się do samochodu i zmuszenia go do ruszenia w zadanym kierunku. Wprowadzono również pułapki, które mają wspomóc w misjach.

Na koniec najlepsze, czyli tryb współpracy z innymi graczami. Można wybrać wspólne misje i zrobić je w bardzo ciekawym stylu. Można także pobawić się w ściganego, czyli jeden gracz ucieka, a 4 innych go ściga. Wszystkie chwyty są dozwolone.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać