fbpx

TL-PA2010

TP-Link wprowadził do swojej oferty małe transmitery sieciowe – TL-PA2010. Ich wymiary wynoszą 65 × 52 × 28,5 mm i są zgodne ze standardem HomePlug AV, dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta. Prędkość transmisji danych sięga 200Mb/s, a udoskonalony tryb oszczędzania energii pozwala na redukcję poboru prądu nawet do 75%. Zasięg modelu TL-PA2010 wynosi do 300 metrów, a przepustowość osiąga prędkość do 200 Mb/s.

Transmitery sieciowe TL-PA2010 umożliwiają również szybką aktywację za pomocą przycisku Pair, zapewniają 128-bitowe szyfrowanie AES, posiadają technologię modulacji OFDM i optymalizację transmisji IPTV, a także wsparcie dla protokołu IGMP.

Transmitery sieciowe TP-Link TL-PA2010KIT objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i dostępne w sugerowanej cenie 169 zł brutto.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać