fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeTargi Intel Extreme Masters Katowice ewoluowały w ogromną imprezę

Targi Intel Extreme Masters Katowice ewoluowały w ogromną imprezę

Intel Extreme Masters Katowice ma już 5 lat. Pierwsze edycje tej wspaniałej imprezy miały miejsce na płycie katowickiego Spodka. Była ona podzielona na dwie części. Frontem do publiczności ustawiona była scena esportowa. Druga część to strefy producentów sprzętu dla graczy oraz niewielkie sceny turniejowe. Zajmowana wtedy powierzchnia wynosiła zaledwie 1500 m2.

Intel Extreme Masters Katowice

Obecne targi Intel Extreme Masters to ogromna powierzchnia wystawiennicza – 15 000 m2. Można na niej zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Prócz tego organizowane są liczne turnieje dla zwiedzających. Można również spotkać najbardziej znanych esportowców czy wziąć udział w niezliczonych konkursach z cennymi nagrodami.

Obserwacja ewolucji wystawców na IEM Expo obrazuje drogę jaką przeszła branża esportowa. Dziś wystawcy to nie tylko firmy bezpośrednio związane z esportem i gamingiem. Są to także koncerny telekomunikacyjne, FMCG czy banki, które chcą być blisko fanów wirtualnych rozgrywek i mają produkty dopasowane do ich oczekiwań. Wśród wystawców IEM Expo spotkamy Play, Gilette, Sprite czy Credite Agricole.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać