fbpx
Strona głównaGamingGryProject Hospital - buduj, zarządzaj własnym szpitalem i lecz pacjentów

Project Hospital – buduj, zarządzaj własnym szpitalem i lecz pacjentów

Studio Oxymoron Games zapowiedziało grę Project Hospital. Stajemy się właścicielem placówki medycznej, którą musimy zarządzać. Musimy zaprojektować od zera szpital, dopracowując każdy najdrobniejszy szczegół. Następnie przyjdzie nam nim zarządzać, zatrudniając lekarzy, podpisując kontrakty, kupując sprzęt i wiele innych. Oczywiście najważniejsza czynność to obsługa pacjentów, których musimy leczyć i traktować z należytym szacunkiem.

Funkcje gry:

  • Zbuduj własny szpital, używając różnych obiektów, materiałów i kolorów
  • Zarządzaj załogą szpitala, zatrudniając specjalistów, od doktorów po pielęgniarki
  • Diagnozuj pacjentów, pomagając lekarzom i kierując pacjentów do odpowiednich sekcji szpitala
  • Buduj nowe wspaniałe oddziały
  • Odkrywaj setki przypadków medycznych, ucząc się znanych chorób i urazów

Oxymoron Games to nowe, niezależne studio z Pragi. Zostało założone przez weteranów produkujących takie gry, jak Mafia II, Mafia III, Quantum Break, Top Spin 4 czy Euro Truck Simulator.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać