Aurimas “Bymas” Papiras nowym zawodnikiem mousesports – transfer

3
69
efedmjaxsae7sgk
efedmjaxsae7sgk

Aurimas “Bymas” Papiras został nowym zawodnikiem europejskiego składu mousesports, a więc wychodzi na to, że jego przygoda z drużyną prowadzoną przez Bośniaka Nikolę “NiKo” Kovača dobiegła końca i teraz, młody zawodnik z Litwy będzie reprezentował kolejny, europejski zespół u boku starszego, bardziej doświadczonego kolegi Finna “karrigana” Andersena. 

Ciekawe jest to, że zarówno Duńczyk, jak i Litwin mieli swoją historię w amerykańskiej organizacji, a teraz zagrają razem bo zasadniczo do mousesports trafili dokładnie tak samo, czyli z FaZe Clan. Dołączając do FaZe Clan, litewski zawodnik miał być testowany i faktycznie był, ale jak widać po testach nie przeszedł poprawnie egzaminu jako podopieczny Janko “YNk” Paunovića. 

To co, teraz do mousesports?

Na to wygląda, bo nawet nie było informacji tego typu: “Czy Bymas dołączy do mousesports”, bądź też “Bymas nowym zawodnikiem mousesports?”, lecz od razu w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, że został nowym, szóstym zawodnikiem tego składu.

A jak to było w przypadku FaZe Clan?

Został dostrzeżony z FPL-a (FACEIT Pro League) przez prowadzącego, czyli bośniackiego zawodnika. Postanowiono dać mu szansę i wzięto do składu. Efekt? No właśnie sami widzimy. Możliwe, że nie wpasował się do drużyny, a raczej na pewno skoro dalej go nie chcieli. W zasadzie, Litwin był zastępcą szwedzkiego zawodnika, Olofa “olofmeistera” Kajbjera, który odszedł z drużyny. Razem z FaZe Clanem zajął następujące miejsca w turniejach:

– DreamHack Masters Spring 2020 – 3 miejsce
– BLAST Premier: Spring 2020 – 3 miejsce
– cs_summit 6 – 11 miejsce

Sama organizacja mousesports również skomentowała dołączenie Aurimasa “Bymasa” Papirasa do składu:

“W tym roku doświadczyliśmy już, jak szybko mogą zmieniać się warunki wokół nas. Postanowiliśmy więc poszerzyć nasz skład i sprowadzić szóstego zawodnika, by być na to gotowym. Cieszymy się, że pozycję tę zajmie tak ogromny talent w postaci Bymasa, który wpisuje się w naszą filozofię rozwoju młodych zawodników”

Skład mousesports prezentuje się następująco:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen – kapitan
  • David „frozen” Čerňanský
  • Özgür „woxic” Eker
  • Aurimas „Bymas” Pipiras
  • Allan „Rejin” Petersen – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNiels Christian “NaToSaphiX” Sillassen nie jest już zawodnikiem Nordavind
Następny artykułDreamHack Open Summer 2020: Jak zaprezentowało się MAD Lions na turnieju, jak zagrał Paweł “innocent” Mocek? – komentarz
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj