fbpx
Strona głównaGamingGryStar Citizen Alpha 2.3 z okrętem MISC Starfarer

Star Citizen Alpha 2.3 z okrętem MISC Starfarer

Cloud Imperium Games ogłosiło wydanie Star Citizen Alpha 2.3. Star Citizen jest symulatorem handlu i walki w przestrzeni kosmicznej przeznaczonym na komputery osobiste. Będzie się składał z dwóch głównych elementów. Pierwszy z nich to świat gry typu MMO łączący elementy walki w kosmosie z perspektywy pierwszej osoby i międzygwiezdny handel (Star Citizen), a drugi – kampania jednoosobowa z dołączonym wieloosobowym trybem współpracy (Squadron 42), razem z modyfikowalnym prywatnym serwerem.

Najnowsze wydanie to dwa nowe statki. MISC Starfarer jest ogromnym transportowcem i tankowcem, dla 7 osobowej załogi. Posiada wieżyczki strzelnicze, pomieszczenie reaktora, kapsuły ratunkowe, baraki, pomieszczenie kapitana i wiele więcej. Jest to obecnie największa dostępna jednostka w grze, dostępna do kupienia za 300 dolarów.

Drugim statkiem jest natomiast Xi’An Khartu-al, należący do klasy zwiadowczej. Należy do jednostek długiego zasięgu i posiada uzbrojenie typowe dla małych jednostek bojowych. Jest dostępny w promocyjnej cenie 170 dolarów.

Cloud Imperium Games wprowadziło także do gry nowy typ reaktora. Jest to uaktualnienie obecnych akumulatorów. Nowe zasilanie będzie dostępne dla wszystkich typów okrętów klasy Avenger, Aurora, MUstang, 300, Hornet (except Super Hornet), Gladiator, Gladius, M50 i Merlin.

Akcja Star Citizen toczy się w XXX wieku, gdzie technologia pozwoliła na podbój i kolonizację kosmosu. Ludzkość spotkała na swojej drodze rozmaite obce rasy. Jednocześnie cała Ziemia i jej kolonie zostały upodobnione do kultury Cesarstwa Rzymskiego, a organizm polityczny przyjął nazwę United Earth Empire. Aby uzyskać status obywatela należy odbyć służbę wojskową lub cywilną. Można także wykupić sobie obywatelstwo za pieniądze.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać