Strona głównaSprzętSPC Gear Endorphy Cordura Speed - nowe podkładki pod myszkę

SPC Gear Endorphy Cordura Speed – nowe podkładki pod myszkę

SilentiumPC wprowadziła do sprzedaży podkładki SPC Gear Endorphy Cordura Speed. Będą one dostępne w trzech wersjach, różniących się wielkością. W podkładkach zastosowano opatentowany materiał Cordura, która ma wysoką wytrzymałość, wodoodporność i dobry poślizg. Warto nadmienić, że ta tkanina jest używana w produkcji odzieży ochronnej. Co najważniejsze, powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

Spód podkładki pokryto antypoślizgową powłoką, a brzegi obszyto gęstym ściegiem. Ma to zapobiegać przesuwania się po biurku oraz uszkodzeniu brzegów. Dostępne będą następujące wersje:

  • Endorphy Cordura Speed XL o wymiarach 900 x 400 x 3 mm,
  • Endorphy Cordura Speed L o wymiarach 450 x 400 x 3 mm,
  • Endorphy Cordura Speed M o wymiarach 300 x 360 x 3 mm.

Cena podkładek SPC Gear Endorphy Cordura Speed ma się zaczynać od 69 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać