Zmiana polsko-kazachska w drużynie FaZe Clan

0
66
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder 1
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder 1

Szóstego stycznia 2019 roku, kazachski zawodnik dołączył do drużyny podopiecznych Janko „Ynk” Paunovica. Już parę tygodni później, FaZe Clan wystąpił na pierwszym turnieju LAN – IBUPOWER Masters IV w Los Angeles, na którym to zajęli miejsca 5-6.

Wydawało się, że na drugim turnieju, ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, który odbył się w Atlancie, gdzie Nikola „NiKo” Kovac i jego drużyna zajęli pierwsze miejsce, będzie zdecydowanie lepsza gra, ale do takiej było jeszcze daleko.

Trzy turnieje i dalekie miejsca oraz brak zwycięstw

Poza turniejem ELEAGUE, były jeszcze trzy, z tym jeden najważniejszy – Intel Extreme Masters Katowice Major 2019, na którym europejski skład zajął miejsca 5-8 a to był jeden z faworytów do zwycięstwa. Ponadto , na turnieju BLAST Pro Series: Sao Paulo 2019, 5 miejsce, a na StarLadder i-League StarSeries Season 7, miejsca 9-11. Nie do takiej gry przyzwyczaili nas zawodnicy drużyny FaZe Clan.

Pierwsze miejsce dla Olofa „Olofmeistera” Kajbjera i jego zespołu było na turnieju BLAST Pro Series: Miami 2019, co więcej, podopieczni serbskiego trenera awansowali na finały ESL Pro League Season 9.

Zmiana polsko-kazachaska

Po porażkach, organizacja zdecydowała się na zmianę zawodników. A w zasadzie było to pewne, kiedy na jednym z serwerów treningowych, było widać, że z zespołem trenuje inny, nowy zawodnik. To był właśnie Filip „Neo” Kubski, który dołączył do drużyny FaZe Clan.

Udany debiut polskiego zawodnika na turnieju LAN

Filip „Neo” Kubski prezentuje bardzo dobrą formę, a argumentem na to, może być gra w ćwierćfinale turnieju DreamHack Masters Dallas 2019. W meczu o awans do półfinału, drużyna musiała uznać wyższość przeciwników z Team Liquid.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSPC Gear Endorphy Cordura Speed – nowe podkładki pod myszkę
Następny artykułCOMPUTEX 2019 – co pokazał Cooler Master na targach elektroniki?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj