Zmiany w składzie Ninjas in Pyjamas. Twist na ławce rezerwowych

0
48
Simon "Twist" Eliasson
Fot. facebook.com/NiPGaming
Simon “twist” Olofsson przechodzi na ławkę rezerwowych w szwedzkim Ninjas in Pyjamas, a w jego miejsce do składu dołącza gracz z akademii Young Ninjas – Erik “ztr” Gustafsson. Nowy zawodnik swój debiut będzie miał podczas BLAST Premier: Spring Groups 2021. 

Odsunięcie twista od składu nie było łatwe, ale to było coś, co ostatecznie musiało się wydarzyć – komentuje Jonas Gundersen, COC NiP-u. – Nie byliśmy w stanie uwolnić ogromnego potencjału i energii naszej drużyny, a z czasem taka energia przeradza się w negatywną spiralę, z którą niesamowicie trudno sobie poradzić bez roszady kadrowej. Potrzebna jest nowa, pozytywna i świeża energia, dlatego też dokonaliśmy zmiany zarówno w naszym składzie, jak i sztabie. Z tego miejsca chciałbym podziękować Simonowi za jego ogromną etykę pracy i za wszystko, co zrobił dla tej drużyny. Jestem pewny, że bardzo szybko znajdzie nowy dom.”

Szwedzki zawodnik dołączył do Ninjas in Pyjamas we wrześniu 2019 roku i w tym samym roku razem ze swoim zespołem zajął drugie miejsce na BLAST Pro Series Copenhagen 2019, natomiast na BLAST Pro Series Global 2019 zajął trzecie miejsce oraz na ESL One: Cologne 2020 w regionie europejskim. 

Organizacja postanowiła, że do głównego składu dołączy Erik “ztr” Gustafsson za Simona “twista” Eliassona, który grał w akademii Young Ninjas. 

Mimo że spędził u nas niewiele czasu, Erik już wykazał się świetną etyką pracy i potencjałem. Cała idea stojąca za projektem akademii zakładała stworzenie drogi do pierwszego zespołu i chociaż wszystko stało się szybciej niż przewidywano, to nie możemy się już doczekać, by sprawdzić, jak to wyjdzie – skomentował Gundersen”.

Skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Fredrik „⁠REZ⁠” Sterner
  • Nicolas „⁠Plopski⁠” Gonzalez Zamora
  • Tim „⁠nawwk⁠” Jonasson
  • Hampus „⁠hampus⁠” Poser
  • Erik „⁠ztr⁠” Gustafsson – zmiennik
  • Björn „⁠THREAT⁠” Pers – trener
  • Frederik „⁠JAEGARN⁠” Andersson – asystent trenera
  • Simon „⁠twist⁠” Eliasson – rezerwowy

Więcej informacji o zmianach w składzie Ninjas in Pyjamas na oficjalnej stronie organizacji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRussel “Twistzz” Van Dulken nowym zawodnikiem FaZe Clanu
Następny artykułOwen “smooya” Butterfield oficjalnym zawodnikiem Movistar Riders
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.