Russel “Twistzz” Van Dulken nowym zawodnikiem FaZe Clanu

0
37
twistzz dh
twistzz dh
Russel “Twistzz” Van Dulken został oficjalnie nowym zawodnikiem światowego składu FaZe Clan, w którym zastąpił duńskiego i byłego gracza m.in North – Markusa “Kjaerbye” Kjaerbye’a. Kanadyjczyk oraz były zawodnik Teamu Liquid podczas jednego z podcastów dla portalu HLTV.org powiedział, że jest w trakcie rozmów z amerykańską organizacją.

Russel “Twistzz” Van Dulken po zakończonym meczu finałowym na Intel Extreme Masters Global Challenge powiedział, że nie będzie dalej reprezentował składu amerykańskiej formacji, w której grał od kwietnia 2017 roku i wygrał m.in drugi sezon Intel Grand Slam i zasadniczo po tym, jak Amerykanie zaprezentowali się na turnieju, byli również jednym z głównych faworytów do zwycięstwa na największym turnieju Counter-Strike’a, StarLadder Major Berlin 2019.

Jeśli chodzi natomiast o poprzedni sezon w wykonaniu Teamu Liquid nie należał on do najlepszych. Z uwagi na pandemię i rozgrywaniu meczów w trybie online i to w swoim regionie, zawodnicy nie potrafili wygrywać turniejów i wtedy właśnie pojawiła się zmiana. Za Nicholasa “nitr0” Cannellę do składu dołączył Michael “Grim” Wince, ale również ta zmiana nie przyniosła okazałych triumfów. Co ciekawe, jeszcze w kwietniu sam Twistzz myślał o tym, żeby przejść na ławkę rezerwowych.

Russel Van Dulken chciał grać w Europie i to mu się udało, bo dołączył do składu, który jest w przebudowie. Oprócz kanadyjskiego zawodnika do składu ma – prawdopodobnie – dołączyć Finn “karrigan” Andersen.

Skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Marcelo „coldzera” David
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Olof „⁠olofmeister⁠” Kajbjer
  • Russel „Twistzz” Van Dulken
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPNY XLR8 CS3040 – nowy dysk SSD na PCI Express 4.0
Następny artykułZmiany w składzie Ninjas in Pyjamas. Twist na ławce rezerwowych
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.