shuttle logo 1
shuttle logo 1

Shuttle zaprezentowało minikomputer do samodzielnego złożenia – Shuttle XPC Barebone SZ270R8. Płyta główna została wyposażona w chipset Intel Z270 oraz gniazdo LGA 1151 z obsługą procesorów Skylake i Kaby Lake. Do chłodzenia jednostki centralnej używane jest autorskie chłodzenie Shuttle I.C.E.

Ważną częścią nowego komputera typu barebone jest obsługa technologii Intel Optane. Do tego dochodzi wsparcie dla maksymalnie 64 GB pamięci operacyjnej DDR4.

Producent umożliwia montaż do 4 dysków twardych 3.5 cala na interfejsie SATA 6 Gbp/s. Daje to możliwość skorzystania nawet z 40 TB powierzchni dyskowej.

Gracze będą mogli zamontować dwuslotowe karty graficzne o maksymalnej długości 28 cm. W przypadku użycia karty jednoslotowej, drugie złącze może zostać wykorzystane np. na 10 Gbit kontroler sieciowy.

Płyta główna oferuje również montaż trzech slotów M.2: M.2-2230 oraz 2 x M.2-2280.

Shuttle XPC Barebone SZ270R8

Na tylnym panelu znajdziemy: HDMI, 2 x DisplayPort, 6 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 2 x Gigabit Ethernet i złącza audio.

Shuttle XPC Barebone SZ270R8

Obudowa Shuttle XPC Barebone SZ270R8 posiada 500 Watowy zasilacz. Jej wymiary to 33.2 x 21.6 x 19.8 cm. Producent ustalił cenę 322 Euro bez VAT.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRazer Basilisk – mysz stworzona dla strzelanek pierwszoosobowych
Następny artykułHumble Bundle z promocją o nazwie Humble Huniee Sakura Bundle
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj