fbpx
Strona głównaSprzętRazer prezentuje gamingowy zestaw słuchawkowy - BlackShark V2 HyperSpeed

Razer prezentuje gamingowy zestaw słuchawkowy – BlackShark V2 HyperSpeed

Razer zaprezentowała najnowszy dodatek do swojej wielokrotnie nagradzanej linii słuchawek BlackShark: Razer BlackShark V2 HyperSpeed. Bezprzewodowy, ultralekki e-sportowy zestaw słuchawkowy podnosi standardy, zapewniając długotrwały komfort użytkowania i niezwykłe osiągi podczas długich sesji gamingowych.

Wysoka wydajność w lekkiej obudowie

BlackShark V2 HyperSpeed waży 280 g i jest najlżejszym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym w rodzinie BlackShark. Zoptymalizowana redukcja wagi i zwiększonej sile mocowania. Headset zapewnia idealną izolację podczas rozgrywki wymagającej koncentracji. Nowe słuchawki są wyposażone w oddychającą tkaninę hybrydową i pluszowe poduszki pokryte skórką i wypełnione pianką z pamięcią kształtu. To komfort użytkowania podczas długich sesji grania.

Czysta komunikacja zespołowa, czyli superszerokopasmowy mikrofon Razer HyperClear

BlackShark V2 HyperSpeed wyposażone są w szerokopasmowy mikrofon HyperClear Super Wideband Mic, kóry po raz pierwszy pojawił się w wielokrotnie nagradzanym BlackShark V2 Pro 2023. Mikrofon, który charakteryzuje się giętkością nowej generacji rejestruje tak niesamowite szczegóły, że każda rozmowa brzmi wyraźnie, bogato i naturalnie, nieporównywalnie z innymi dostępnymi na rynku bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi. Wysoka rozdzielczość i profesjonalna jakość głosu, opracowywanie strategii i realizacja planów z zespołem nigdy nie brzmiały lepiej. Czynniki, które plasują HyperClear Super Wideband Mic w czołówce wszystkich bezprzewodowych mikrofonów słuchawkowych. Pozostając bezkonkurencyjnym w stosunku do innych mikrofonów. Kontynuując dziedzictwo opatentowanych 50-milimetrowych przetworników Razera – TriForce Titanium, znanych z najwyższej jakości dźwięku, BlackShark V2 HyperSpeed pozwala graczom wyraźnie słyszeć wszystkie wskazówki dźwiękowe.

BlackShark V2 HyperSpeed
Fot. BlackShark V2 HyperSpeed
BlackShark V2 HyperSpeed
Fot. BlackShark V2 HyperSpeed-5

Technologia bezprzewodowa Razer BlackShark V2 HyperSpeed i oszałamiająca żywotność baterii wynosząca 70 godzin

BlackShark V2 HyperSpeed wyposażone w wiodącą technologię bezprzewodową HyperSpeed, zapewniającą maksymalną szybkość reakcji i niezawodną łączność. Wydłużona konstrukcja kabla minimalizuje zakłócenia elektroniczne, przycisk Razer SmartSwitch umożliwia płynne przeskakiwanie między komputerem a urządzeniami mobilnymi, przełączanie między łącznością 2,4 GHz i Bluetooth jest łatwe i dostępne tylko za naciśnięciem jednego przycisku. Imponująca żywotności baterii Razer BlackShark V2 HyperSpeed wynoszącej 70 godzin na jednym ładowaniu gracze mogą skupić się na rywalizacji bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu naładowania baterii. Kabel ładujący typu C umożliwia transmisję dźwięku – pozwalając na korzystanie ze słuchawek Razer BlackShark V2 HyperSpeed w trybie przewodowym wtedy, kiedy jest to preferowane lub potrzebne.

Więcej informacji o produkcie na Razer.com

Warto przeczytać:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać