Strona głównaSprzętRapoo 8000 - bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy

Rapoo 8000 – bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy

Rapoo wprowadziło do sprzedaży bezprzewodowy zestaw – 8000. W jego skład wchodzą dwa urządzenia – myszka i klawiatura. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Maksymalny zasięg wynosi do 10 metrów w zakresie 360 stopni. Zastosowana technologia oszczędzania energii Rapoo pozwala korzystać z peryferiów nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Rapoo 8000

Wchodząca w skład zestawu membranowa klawiatura jest wykonana z dobrej jakości materiałów, które chronią ją przed zalaniem. Jej wymiary wynoszą 28,5 x 13,9 x 2,4 cm. Wyposażona została w 79 klawiszy w tym klawisz „Fn” pozwalający na wywołanie dodatkowych, między innymi multimedialnych, funkcji.

Rapoo 8000

Kolejnym elementem zestawu Rapoo 8000 jest mysz optyczna z sensorem o rozdzielczości 1000 DPI. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas długich sesji przed komputerem. Dodatkowo konstrukcja myszy została spłaszczona i wydłużona, oraz wyposażona w antypoślizgowe elementy na bokach. Pomiędzy standardowymi przyciskami myszki znajduje się gumowe kółko do przewijania, które zapewnia wygodę podczas scrollowania .Rapoo 8000

Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu, dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji klawiszy oraz stworzyć wieloklawiszowe makra.

Zestaw Rapoo 8000 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarno-szarym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim i biało-różowym, objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać