fbpx
Strona głównaSprzętRapoo 3510 Plus - pierwsza mysz komputerowa pokryta tkaniną

Rapoo 3510 Plus – pierwsza mysz komputerowa pokryta tkaniną

Rapoo wprowadziło do sprzedaży myszkę komputerową 3510 Plus. Urządzenie komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz, z wykorzystaniem nadajnika USB. Mysz wyposażono w 3 przyciski, kółko do przewijania oraz czujnik optyczny o rozdzielczości 1000 DPI. Wyposażono ją w specjalną technologię oszczędzania energii i wyłączania zasilania. Dzięki temu akumulator ma starczyć na nawet 12 miesięcy.

Myszka Rapoo 3510 Plus posiada symetryczną konstrukcję, co docenią osoby lewo i praworęczne. Producent wykonał korpus z wytrzymałego stopu aluminium, którego stylowe wykończenie nadaje myszy elegancji i lekkości.

Rapoo 3510 Plus Wireless

Wierzchnia część została pokryta miękką, przyjemną w dotyku tkaniną, która jest odporna na brud i kurz. Utrzymanie myszy w czystości nie stanowi problemu. Wystarczy przetrzeć ją lekko wilgotną szmatką. Jeśli mysz wymaga dokładniejszego czyszczenia – bez trudu można zdjąć górny, powleczony tkaniną panel i umyć go ręcznie pod bieżącą wodą.
Mysz Rapoo 3510 Plus dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i czarnej w sklepach Komputronik.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać