fbpx
Strona głównaSprzętRapoo - producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych w Polsce

Rapoo – producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych w Polsce

Na rynek polski wchodzi firma Rapoo. Jest to producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla użytkowników biznesowych i domowych. W swoim portfolio firma posiada urządzenia dla graczy z serii VPRO: klawiatury, myszki i słuchawki. W tej grupie produktów najważniejsze cechy to precyzja oraz szybkość. Znajdziemy tu przewodowe myszki wyposażone w czułe sensory z możliwością regulacji DPI oraz mechaniczne klawiatury, które posiadają m.in. wbudowaną pamięć do zapisu konfiguracji oraz makr (np. myszka V210, klawiatura V500).

Rapoo V310 Laser Gaming Mouse

Firma Rapoo powstała w 2002 roku, a jej globalna siedziba zlokalizowana jest w Shenzen, w Chinach. W 2010 r. Rapoo zostało liderem rozwiązań bezprzewodowych na rynku chińskim, a następnie jednym z wiodących producentów urządzeń peryferyjnych w Europie. Obecnie urządzenia Rapoo dostępne są w ponad 80 krajach na całym świecie. W ramach globalnej ekspansji Rapoo w regionie EMEA, firma rozpoczyna również intensywne działania na polskim rynku. Od maja 2017 roku, za rozwój marki, zarówno w Polsce jak i na terenie Europy Wschodniej, odpowiada Zdzislaw Kaczyk. Siedziba firmy dla regionu EMEA mieści się w Holandii.

Rapoo 3510 Plus Wireless

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać