XPG nawiązuje współpracę z organizacją Invicta Gaming

0
80
media wec24 xpg invicta
media wec24 xpg invicta

XPG wchodzi w esport, zostając sponsorem tytularnym drużyny Invicta Gaming. XPG – gamingowa marka, która należy do popularnego producenta dysków i pamięci ADATA, została sponsorem tytularnym polskiej organizacji esportowej Invicta Gaming. Już 28 maja drużyna pod nową nazwą – XPG Invicta jako jeden z faworytów rozpocznie zmagania w rozgrywkach Rainbow Six Polish Masters, które będą transmitowane w Polsat Games.

Nawiązanie współpracy

XPG Invicta – to efekt współpracy nawiązanej pomiędzy polską organizacją esportową a popularnym producentem sprzętu komputerowego. Marka XPG udzieli między innymi wsparcia sprzętowego zawodnikom Invicta Gaming. Efektami kooperacji będą także testy wyposażenia, czy też aktywności w mediach społecznościowych organizacji oraz jej reprezentantów. Na fanów drużyny będą czekać konkursy, a także kody rabatowe i nawet turniej online, w których będą mogli oni wygrać sprzęty oraz gadżety od XPG.

Współpracując z organizacjami esportowymi możemy poznać rzeczywiste potrzeby profesjonalnych zawodników. Między innymi dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć sprzęt komputerowy, który potrafi sprostać wymaganiom graczy. Mamy nadzieję, że wspólnie z Invicta Gaming nie tylko dotrzemy do kolejnych fanów esportu w Polsce, dla których już przygotowujemy szereg różnych atrakcji, ale także uda nam się realnie pomóc w rozwoju tej organizacji

mówi Michał Orłowski, szef polskiego przedstawicielstwa Adata Technology – właściciela marki XPG.

Współpraca pomiędzy XPG a Invicta Gaming została nawiązana na okres trwania Rainbow Six Polish Masters. Zespół jest jednym z faworytów do  zwycięstwa oficjalnych rozgrywek Ubisoft Polska o randze Mistrzostw Polski, które są kontynuacją Rainbow Six Masters League. Zmagania rozpoczną się 28 maja, a zwycięzca sezonu zostanie wyłoniony 6 września.

W zmaganiach transmitowanych przez Polsat Games drużyna wystąpi już pod nową nazwą, reprezentując swojego sponsora tytularnego nie tylko w nazwie, ale także na koszulkach. Współpraca obejmie jednak również pozostałe dywizje Invicta Gaming.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFaZe Clan z Team Spirit o pierwsze miejsce w grupie, Fnatic z GODSENT o pierwsze punkty na DreamHack Masters Spring
Następny artykułProcesory Zen 3 otrzymają wsparcie w płytach głównych B450 i X470
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj