fbpx
Strona głównaGamingGryRainbow Six Siege otrzymuje aktualizację White Noise

Rainbow Six Siege otrzymuje aktualizację White Noise

Ubisoft udostępniło aktualizację White Noise dla gry Rainbow Six Siege. Do drużyny Tęcza dołączyło dwoje operatorów z 707. Batalionu SpecjalnegoDokkaebi i Vigila. Prócz nich pojawiła się również druga specjalistka z GROM-u – Zofia Bosak. Wszyscy operatorzy wezmą udział w misji ratunkowej na szczycie wieży Mok Myeok. Znajduje się ona w koreańskim Seulu. Nowoczesna wieża komunikacyjno-obserwacyjna oferuje nowe punkty obserwacyjne górujące nad całym miastem.

Stanowi tym samym nowe miejsce do stosowania najróżniejszych taktyk operacyjnych.

Dodano nowe malowania broni: Tygrysi pazur, Dziki, Feniks, Nieustraszony oraz polska Husaria.

Rainbow Six Siege - White Noise

Wprowadzono nową animację odrzutu dla pistoletów, nowe wskaźniki interfejsu dla umiejętności operatorów oraz synchronizację trajektorii granatów.Rainbow Six Siege - White Noise

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać