AMD Radeon Software Adrenalin Edition

Firma AMD udostępniła pakiet sterowników Radeon Software Adrenalin Edition 21.4.1. Nowa wersja wprowadza szereg nowości do oprogramowania sterownika dla kart graficznych AMD Radeon oraz procesorów AMD Ryzen z układem graficznym Radeon.

Wśród ulepszeń, jakie wprowadza nowy Radeon Software Adrenalin Edition są:

  • Nowa aplikacja AMD Link dla systemu Windows, która pozwala użytkownikom łączyć się z drugim PC z praktycznie dowolnego miejsca. Dzięki funkcji AMD Link Game użytkownik może zaprosić znajomego z komputerem wyposażonym w układ graficzny Radeon, aby grać w lokalnym trybie wieloosobowym lub na podzielonym ekranie.AMD Radeon Software Adrenalin Edition
  • Nowe opcje instalacji i rozszerzone opcje do śledzenia parametrów oraz dostrajania działania sprzętu, dzięki czemu gracz dysponujący zarówno kartą graficzną AMD Radeon jak i procesorem AMD Ryzen ma dostęp do tych funkcji w jednym miejscu.AMD Radeon Software Adrenalin Edition
  • Ulepszone opcje do nagrywania i transmisji na żywo, a także nowa funkcja dla początkujących, aby mogli łatwiej rozpocząć przygodę z tzw. streamingiem.
  • Obsługa Microsoft PlayReady AV1 dla kart graficznych Radeon RX 6000, która umożliwia korzystanie z wysokiej jakości zabezpieczonych treści.
  • AMD Crash Defender, który przeciwdziała zawieszaniu się systemu i pomaga odzyskać sprawność w wybranych sytuacjach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcommunity.amd.com
Poprzedni artykułTRANSCEND MTE240S – pierwszy dysk SSD z interfejsem PCIe 4.0
Następny artykułASUS ROG Ryujin II 240 – nowe chłodzenie wodne dla mini-ITX
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.