Strona głównaGamingGryPremiera Industry Manager - Technologie Przyszłości przesunięta na październik

Premiera Industry Manager – Technologie Przyszłości przesunięta na październik

Wydawca Astragon Entertainment poinformował, że premiera gry Industry Manager – Technologie Przyszłości została przesunięta na 6 października 2016 roku. Pierwotną data premiery miał być koniec lipca. Jednakże dzięki dużej liczbie sugestii i opinii od społeczności fanów, zdecydowano się przełożyć premierę i uczynić rozgrywkę jeszcze bardziej interesującą. Aby więc móc tego dokonać i popracować nad równowagą rozgrywki producent potrzebuje troszkę więcej czasu.

Industry Manager – Technologie Przyszłości to symulator ekonomiczny, w którym gracze muszą poprowadzić własny biznes. Jest to klasyczna symulacja ekonomiczna, w której można budować własne imperium, prowadzić badania nad nowymi ekologicznymi produktami i rywalizować z konkurencją stojącą na drodze do sławy i sukcesu. Trzeba uwzględniać potrzeby rynku, projektować, wytwarzać, wprowadzać do obrotu i sprzedawać nowoczesne produkty.

  • Rozgrywka sandboksowa: to gracz podejmuje wszystkie decyzje
  • Ponad 200 różnych produktów i surowców
  • Nowoczesna sceneria
  • Możliwość badania nowoczesnych technologi oraz produktów i bycia innowacyjnym we własnej firmie
  • Rywalizacja z przeciwnikami kierowanymi przez SI
  • Kompleksowy system ekonomiczny oparty na zasadach popytu i podaży
  • Kupowanie na giełdzie akcji konkurencyjnych firm i przejmowania ich

Industry Manager – Technologie Przyszłości ma być dostępna w cenie 19.99 Euro.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać