Strona głównaPcMod.plNewsyPortal VideoCardz pokazuje wydajność kart Polaris 67DF:C7 i 67DF:C4

Portal VideoCardz pokazuje wydajność kart Polaris 67DF:C7 i 67DF:C4

Na portalu VideoCardz pojawiły się domniemane wyniki wydajności nowych kart graficznych Polaris 10. Testy wykonano z użyciem benchmarku 3DMark 11 i porównano do kilkunastu najwydajniejszych obecnie na rynku konstrukcji. Mamy informacje o dwóch modelach i ich prawdopodobnych nazwach: AMD Polaris 67DF:C4Radeon R9 480 oraz AMD Polaris 67DF:C7Radeon R9 480X.

AMD Polaris 10

Portal udostępnił także prawdopodobną wydajność zestawu AMD Polaris 67DF:C7 w konfiguracji Crossfire. Aczkolwiek jego wynik pozostawia wiele do życzenia. Pamiętajmy, że dostępne dla tych kart sterowniki są jeszcze we wczesnej fazie rozwoju. Wszystko się zmieni do czasu oficjalnego wprowadzenia na rynek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać