1527779803.0507
1527779803.0507

29 stycznia 2019 nie zapisze się na kartach historii jako najlepszy dzień dla polskiej sceny CS:GO. Polskie drużyny, takie jak Virtus Pro, Ago, Izako Boars czy Xkom rozegrały dzisiaj łącznie sześć spotkań, jednak tylko dwa udało się zwyciężyć.

Jako pierwsze do walki stanęły Jastrzębie z AGO Esports. Drużyna Damiana “Furlan” Kislowskiego podejmowała na mapie Train fińskie ENCE. Do przerwy Aleksi ‘allu‘ Jalli wraz z kolegami prowadzili 11:4. Po zmianie stron Polacy wygrali tylko 6 rund i ostatecznie przegrali 10:16.

Ostatnie porażki polskich drużyn CS:GO 1
To nie jest dobry okres dla AGO Esports…

W drugim meczu wczorajszego wieczoru do walki po raz kolejny staneło AGO. Podejmowali oni francuskie Vitality. Niestety, niesamowita dyspozycja Mathieu ‘ZywOo‘ Herbauta wystarczyła by to Francuzi odnieśli zwycięstwo na mapie Cache wynikiem 16:11.

Ostatnie porażki polskich drużyn CS:GO 2
NBK i spółka okazali się lepsi od drużyny Furlana…

W kolejnym spotkaniu Virtus Pro grające w nowym składzie podejmowało… Team Vitality. Niestety, Francuzi dominowali przez całe spotkanie i zwyciężyli wynikiem 16:2

Ostatnie porażki polskich drużyn CS:GO 3
Tym razem Virtus Pro nie zdobyło punktów w ESEA MDL.

Następnie do walki po raz kolejny stanęło Ago Esports, które podejmowało Niemieckie expert. Po wyrównanym spotkaniu na mapie Inferno lepsi okazali się Polacy, którzy zwyciężyli to spotkanie wynikiem 16:13.

Ostatnie porażki polskich drużyn CS:GO 4
Ago wygrało swoje 2 spotkanie w ESEA MDL!

W piątym spotkaniu polskich drużyn w Esea Mdl s30 Izako Boars podejmowało Vitality. Francuzi, którzy byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania nie zawiedli i pokonali drużynę Patryka “Patitek” Fabrowskiego wynikiem 16:4.

Ostatnie porażki polskich drużyn CS:GO 5
Vitality dzisiaj grało świetnie, nic dziwnego, że żadna z polskich drużyn nie była w stanie z nimi wygrać!

W ostatnim spotkaniu polskich drużyn X-Kom team zmierzył się z Ronin Horde w ramach OGA Counter PIT Season 4. Polacy pod dość jednostronnym pojedynku pokonali Norwegów 2:0 (16:5, 16:7).

Dzisiaj czekają nas dwa spotkania polskich drużyn w ramach turnieju WePlay! Lock and Load w CS:GO. O godzinie 14:30 Team Kinguin zmierzy się z Pro100, a o 15:45 Virtus Pro podejmie Gambit. Oba spotkania będą transmitowane na kanale KXN Studio

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNowe WBS o kartę Ikony w FIFA 19
Następny artykułPaweł “Dycha” Dycha dołącza do TEAM KINGUIN!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj