Pasha Gaming School wprowadza zajęcia ze zdrowego trybu życia

0
65
pasha
pasha

Szkoła Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego wchodzi na nowy poziom. Wraz z EXURA.pl będzie nauczać młodych zawodników o zdrowym trybie życia gracza.

Założenia Pasha Gaming School są bardzo proste – jak najbardziej ułatwić start najlepszym polskim e-sportowym zawodnikom. Do tej pory projekt Jarosława Jarząbkowskiego wsparła m.in. marka Łomży 0%. Zapewni ona najbardziej wyróżniającym się osobom zgrupowania pod okiem samego “dyrektora”. W zestaw nagród wchodzą także ekskluzywne zestawy komputerowe, o wartości wysokości 10 000 PLN.

Co tak naprawdę trzeba uczynić żeby stać się prawdziwym e-sportowym graczem?

Aby stać się najlepszym zawodnikiem nie wystarczy poświęcić setek godzin na treningi w wirtualnym świecie. Pasha Gaming School chce nauczać swoich wychowanków o tym, jak dużym kluczem do sukcesu jest dbanie o swoje ciało oraz kondycję psychiczną. Dlatego wraz z portalem EXURA.pl przeprowadzą serię wykładów transmitowanych na Facebooku. Podczas wspomnianych wykładów będą omawiać wiele zagadnień dotyczących zdrowszego życia. Pierwsze na tapetę pójdą konsekwencje zbyt długiego czasu spędzanego w pozycji siedzącej oraz tego, jak im zaradzić.

Bardzo dużym problemem szkolnictwa jest to, że nie uczy się najbardziej istotnych rzeczy. Na przykład na biologii uczymy się o ślimakach i mchach, ale nikt nie przekazuje nam wiedzy o tym, jak faktycznie funkcjonuje ciało człowieka. I chodzi mi wyłącznie o podstawy, dzięki którym ogół populacji byłby dużo zdrowszy. Żeby ludzi nie dziwiło, że kolano boli przez problem z nerkami, czy ktoś ma problem z koncentracją przez niewłaściwe odżywianie. Na najbliższym live chciałbym się zająć krótkim omówieniem konsekwencji spędzania długich godzin w pozycji siedzącej, a także powiedzieć o korzyściach robienia krótkich przerw i co w ich trakcie można robić. – mówi Mateusz Pawlukiewicz z exura.pl

Co wniesie współpraca z EXURA dla studentów?

Współpraca z EXURA da naszym studentom przeogromną wiedzę, której jak dotąd nikt nie przekazywał na forum. To właśnie teraz, za młodu, powinniśmy zwracać uwagę i dbać o poprawną postawę, regularne ćwiczenia oraz przerwy pomiędzy meczami. Zawsze jest lepiej zapobiegać niż leczyć. – mówi Adrian Błaszczyk, project manager Pasha Gaming School.

Pierwszy wykład odbędzie się w sobotę 28 marca o godzinie 18:00. Transmisję będzie można oglądać na oficjalnym fanpage’u PashaGamingSchool.

Źródło: materiały prasowe

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPodsumowanie 8 dnia rozgrywek ESL Pro League Season 11.
Następny artykułPodsumowanie 9 dnia ESL Pro League Season 11. Znamy rozstrzygnięcie pierwszych dwóch grup.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments