Polskie derby w ramach turnieju Nine to Five. AVEZ pokonuje Wisłę Kraków

1
58
avez
avez

Dzisiaj odbyły się polskie derby pomiędzy zawodnikami AVEZ, a graczami Wisły Kraków w ramach turnieju Nine to Five. Wisła Kraków uległa zawodnikom Piotra “nawrota” Nawrockiego. Natomiast, przy okazji dokonali czegoś, co się nie zdarzyło na tym turnieju, mianowicie pokonali AVEZ na jednej z map.

Train
Mapę de_train wybrali zawodnicy organizacji z ośmiornicą w logotypie. Mimo wszystko trzeba zaznaczyć, że nie była to ich najlepsza decyzja, ponieważ AVEZ ostatecznie tę mapę przegrało. W dodatku była to ich pierwsza stracona mapa na tym turnieju. Trzeba przyznać, że train był najbardziej wyrównaną mapą w tym spotkaniu. Pojedynek na tej mapie zakończył się wynikiem 16:12 dla Wisły Kraków. Natomiast podczas tej mapy najlepiej prezentował się zawodnik Wisły Kraków – jedqr.

Nuke
Druga mapa 1/16 finału internetowego turnieju Nine to Five została wybrana przez zawodników drużyny z Krakowa. Także tym razem nie można uznać tego wyboru za dobry, ponieważ Wisła Kraków uległa zawodnikom AVEZ 16:13. 
Podczas śledzenia drugiej mapy można było zauważyć niestabilność obu drużyn. Jedna z nich – AVEZ dominowała w pierwszej części mapy, a zawodnicy Wisły nie mogli złapać dobrej passy. Natomiast podczas drugiej połowy było zupełnie na odwrót. Małą ciekawostką jest to, że podczas rozegranych 29 rund tylko dwa razy za plantowany ładunek wybuchowy nie został rozbrojony. To pokazuje, że zawodnicy obu drużyn walczą do końca, a odbijanie bsów mają opanowane w małym paluszku. 

Vertigo
Ostatnia i decydująca mapa w tym spotkaniu. Niestety pechowa dla zawodników krakowskiej drużyny. Pierwsze aż dziesięć rund zapisało się na koncie AVEZ. W tym czasie gracze Wisły nie mieli zbyt dużo do powiedzenia. Być może emocje wzięły górę. Podczas trwania całego spotkania Wisła Kraków zdobyła tylko trzy rundy. Ostatecznie to AVEZ wygrało tę mapę 16:3, meldując się w ćwierćfinale turnieju Nine to Five.

Warto wspomnieć, że AVEZ to jedyna polska drużyna, która pozostaje w tym turneju. Swój ćwierćfinałowy mecz rozegrają już jutro o 9:00 na Hard Legion.

Transmisję z dzisiejszego spotkania można było obejrzeć tutaj. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym najnowszym wywiadem. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHalo 3 – kolejna część sagi z Master Chiefem trafia na komputery PC
Następny artykułAstralis poza pierwszą dziesiątką rankingu HLTV!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.