fbpx
Strona głównaPcMod.plE-SportPolski zespół 9INE zagra na Intel Extreme Masters Cologne 2023!

Polski zespół 9INE zagra na Intel Extreme Masters Cologne 2023!

Intel Extreme Masters Cologne 2023 jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów na światowej scenie Counter-Strike: Global Offensive i kalendarzu ESL dla wielu drużyn. Wczoraj organizator Intel Extreme Masters poinformował o zaproszeniach do turnieju głównego oraz fazy Play-In, w której zagra polski zespół 9INE.

Intel Extreme Masters Cologne 2023 – lista zespołów, które wezmą udział w turnieju:

Od początku z Polakami

W początkowej fazie turnieju (Play-In) oprócz polskiego zespołu 9INE zagra m.in. Apeks, którego trenerem jest Jakub “Kuben” Gurczyński, Monte w składzie z Szymonem “kRaSNaLem” Mrozkiem oraz Into the Breach, w składzie którego gra Karol “Rallen” Rodowicz. Wśród wszystkich drużyn tej fazy znajduje się MOUZ, z którym łączony jest Kamil “Siuhy” Szkaradek, obecny kapitan europejskiej formacji GamerLegion. Tak więc w Intel Extreme Masters Cologne 2023 zagra łącznie dziewięciu polskich zawodników (8 w Play-In oraz 1 w turnieju głównym). Warto dodać, że rok temu w ramach Intel Extreme Masters Cologne 2022 miał okazję zagrać Olek “Hades” Miśkiewicz, wówczas reprezentujący zespół ENCE.

Jeśli chodzi natomiast o główną fazę, w niej wystąpi m.in. ENCE, którego reprezentantem jest Paweł “Dycha” Dycha. W ostatnim czasie, Marco “Snappi” Pfeiffer i jego zespół wygrał amerykański Intel Extreme Masters Dallas 2023, zapewniając sobie jednocześnie udział w niemieckim Intel Extreme Masters.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać