Strona głównaPcMod.plArtykuły9INE na Intel Extreme Masters Rio 2023

9INE na Intel Extreme Masters Rio 2023

Zaraz po zakończeniu europejskiego turnieju kwalifikacyjnego RMR (Regional Major Rankings) do nadchodzących Mistrzostw Świata – BLAST.tv Paris Major 2023, polska formacja 9INE była jednym z uczestników kolejnego, prestiżowego turnieju, tym razem w Brazylii – Intel Extreme Masters Rio 2023.

Pierwszym rywalem zespołu Wiktora “mynio” Kruka było duńskie Heroic, które od dłuższego czasu prezentuje się rewelacyjnie, potwierdzając swoją doskonałą formę podczas brazylijskiego turnieju i to oni byli faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Duńczycy zagrali bardzo dobrze i w pewnym momencie zdominowali Polaków, wygrywając mecz wynikiem 16:12.

Po przegranym pierwszym meczu, 9INE rozegrało dalszą część turnieju w dolnej drabince, co oznaczało, że jeśli przegrają to odpadają z dalszej rywalizacji. Tu rywalem podopiecznych Piotra “nawrota” Nawrockiego była międzynarodowa formacja MOUZ. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebne były trzy mapy, po których lepsi okazali się być reprezentanci 9INE, pokonując swojego rywala wynikiem 2:1.

Kolejnym oponentem polskiego zespołu było Ninjas in Pyjamas, które po trzech mapach rywalizacji pokonało 9INE wynikiem 2:1.

Ogólnie rzecz biorąc, był to kolejny, większy i prestiżowy turniej dla polskich zawodników reprezentujących szwedzką organizację. Jednak teraz przed polskim zespołem występ na BLAST.tv Paris Major 2023, który rozpocznie się już 8 maja od fazy Challengers. Warto dodać, że w Mistrzostwach Świata weźmie udział 10 polskich zawodników.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać