Strona głównaE-SportBLAST.tv Paris Major 20239INE odpada z BLAST.tv Paris Major 2023

9INE odpada z BLAST.tv Paris Major 2023

Polski zespół 9INE musiał uznać wyższość kolejnego rywala w ramach e-sportowych Mistrzostw Świata – BLAST.tv Paris Major 2023 i w rezultacie odpadł z dalszej rywalizacji.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy 9INE oraz FaZe Clan w formacie meczowym BO3 (Best of Three) był Inferno. Polacy rozpoczęli grę po stronie broniącej, ale to FaZe Clan wygrał rundę pistoletową, a później całkowicie zdominował polską formację wychodząc na znaczące prowadzenie 7:1, a chwilę później powiększył swój dorobek rundowy aż 1:11. Wydawało się, że podopieczni Piotra “Nawrota” Nawrockiego nie mają żadnych szans przeciwko rozpędzonemu i pewnie grającemu rywalowi, który był zdecydowanie lepszy, co również udowodnił.

Pod koniec pierwszej połowy Olek “Hades” Miśkiewicz i jego koledzy zaczęli wygrywać rundy i wydawało się, że są na bardzo dobrej drodze do tego, aby jeszcze pozostać na mapie Inferno i spróbować powalczyć, co w pewnym sensie udało się, widząc sam początek, który był bardzo trudny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla FaZe Clan.

Po zmianie stron, polska formacja wygrała rundę pistoletową, więc dobre rozpoczęcie i wejście w drugą połowę, 7:11. W pewnym momencie Robin “Ropz” Kool i jego drużyna wygrała cztery rundy z rzędu, zbliżając się powoli do zwycięstwa na pierwszej mapie. Reprezentanci szwedzkiej organizacji jeszcze walczyli i byli coraz bliżej swojego oponenta, ale to nie wystarczyło. W rezultacie FaZe Clan pokonał 9INE wynikiem 16:10.

Drugą mapą pomiędzy tymi dwoma zespołami był Anubis. Polski zespół rozpoczął grę po stronie atakującej, ale FaZe Clan wygrał rundę pistoletową, a potem kolejne, robiąc przewagę już na początku meczu, 3:0, ale 9INE w szybkim tempie odpowiedziało, co dało możliwość do tego, by zniwelować przewagę do swojego rywala. Nic z tego nie wyszło, bo Finn “Karrigan” Andersen i jego koledzy grali rewelacyjnie i pewnie powiększali swoją przewagę, rozpoczynając dominację nad rywalem z Polski, 8:1.

Wiktor “Mynio” Kruk i jego zespół w żaden sposób nie był w stanie przeciwstawić się byłym Mistrzom Świata z PGL Major Antwerp 2022. Po polskiej stronie nic nie działało, 12:2.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla FaZe Clan.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał FaZe Clan, co znacznie przybliżyło europejską formację do zwycięstwa, ale w pewnym momencie polska drużyna wygrała sześć rund z rzędu, 15:8. W rezultacie, FaZe Clan okazał się być lepszy, wygrywając mecz wynikiem 16:8.

Transmisja BLAST.tv Paris Major 2023 z polskim komentarzem dostępny na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać